גירושין וסכסוכי משפחה בצל משבר ה'קורונה'

לקוחות יקרים!

מערכת המשפט מתנהלת בהתאם להנחיות הממשלה, מה שמאלץ את חבריה לגלות יצירתיות ודינמיות. כך גם בכל הקשור לסכסוכי גירושין.

משבר הקורונה חולש על כל תחומי התא המשפחתי ויש לו היבטים כלכליים, הוריים ואחרים. גם אנו עורכי הדין וגם הערכאות השיפוטיות הדנות בתיקי המשפחה, נדרשים לתת מענה ודאי יחסית לתקופה שעיקר האיפיון שלה מתבטא בחוסר ודאות או בהירות ולחשוב על פתרונות יצירתיים. 

מאז התפרצות הנגיף ובעיקר בצל ההגבלות הקיימות עפ"י צווי ממשלתיים המתפרסמים מדיי יום, ישנו גל עצום של פניות למשרדנו הקשורות בעיקרן לקיומם של הסדרי מפגש עם הקטינים (מקרים בהם בני הזוג נפרדו קודם למשבר); הפחתת המזונות בצל המשבר הכלכלי; בקשה להפרדת רכוש לאלתר בשל הבדלי גישה לגבי אפיקי השקעה במצב סיכון גבוה זה ואף בקשות לפירוק שיתוף במטרה להפריד מגורים בהקדם האפשרי כיוון שסיטואציה זו של שהייה ממושכת תחת קורת גג אחת (24/7) קשה עד מאוד לבני זוג המצויים במשבר, כאמור בשל המגבלות הקיימות. 

אור למצב בעייתי זה, נבקש להציע לכם סיוע וייעוץ מיידי בכדי לעזור לכם לצלוח תקופה מורכבת זו, באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים העומדים לרשותנו כיום.

לצורך הענין הגדלנו את מערך התמיכה ואנו מעסיקים אנשי מקצוע מיומנים לנושא זה, עכשיו יותר מתמיד, כגון פסיכותרפיסטית מיומנת ומנוסה בתחום, המספקת מענה כמידת הצורך והמיידיות, זאת בשילוב הייעוץ המקצועי והמשפטי אשר יסופק לכם באמצעותנו. העזרה הנ"ל תהא מסובסדת ע"י משרדינו והתשלום יהא מותאם לתקופה הנוכחית, עפ"י התאמה אישית של כל פונה.

המטרה המשותפת לכולנו כיום היא לשמור על החוסן האישי בכל מובן; פיזי רגשי ונפשי; שלנו ובמיוחד של הילדים שלנו, יותר מתמיד!!.

המערכות החיצוניות קורסות ואנחנו צריכים לשמור על המערכות הפנימיות שלנו ושל היקרים לנו.

זוהי שעת מבחן וצומת חשוב שבהם אפשר לבחור בפתרונות יצירתיים שמקורם בהכרותינו רבת השנים את המערכת, אולם אפשר וצריך גם לחפש פתרונות הנתמכים בשכל הישר ובהגיון בריא.

המצב הנתון מאתגר את כולנו ובוודאי את אלה שהשהות המשותפת עם בני/בנות זוגם הסתיימה מתוך הסכמה או בשל כורח הנסיבות האישיות, אשר באופן טבעי ונוכח המגבלות הקיימות בעת הזו בה אנו מצויים תחת 'משטר הגבלות' ונשמרים מנגיף 'הקורונה', מוסיפות על הקושי.

נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל דרך,

לתאום ניתן ליצור עימי קשר לטלפון הנייד או לשלוח הודעה באמצעות האתר ואנו נשוב אליכם בהקדם הניתן.

בכבוד רב ובציפייה לימים טובים יותר, 

אלון אלדר, עו"ד

תוכן עניינים